RİZE DEREPAZARI Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

RİZE DEREPAZARI Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk RİZE iline DEREPAZARI ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. RİZE DEREPAZARI Bayi Digiturk servisi olarak, RİZE DEREPAZARI iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk RİZE DEREPAZARI teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. RİZE DEREPAZARI Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

RİZE DEREPAZARI Digiturk Bayileri Listesi

RİZE DEREPAZARI ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. RİZE DEREPAZARI Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

RİZE DEREPAZARI Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

RİZE DEREPAZARI Digiturk Bayi Hizmetleri

RİZE DEREPAZARI ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın RİZE DEREPAZARI Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan RİZE DEREPAZARI Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

RİZE DEREPAZARI Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk RİZE DEREPAZARI bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

RİZE DEREPAZARI Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk RİZE DEREPAZARI yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk RİZE DEREPAZARI bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. RİZE DEREPAZARI iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. RİZE DEREPAZARI Digiturk bayi listesi Haziran - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

RİZE DEREPAZARI Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. RİZE DEREPAZARI Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

RİZE DEREPAZARI ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: RİZE DEREPAZARI beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
RİZE DEREPAZARI VİZYON ILETİŞİM-SÖNMEZ GÜNAYDIN-MUSTAFA ÖZGÜN PİRİÇELEBİ Mahallesi MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK Cad. No:9/H
RİZE DEREPAZARI YENİ ÇAĞ ÇELEBİ PAZAR Mahallesi KARADENİZ Cad. No:59

Bayi Listesi Haziran - 2024 itibariyle günceldir.

DEREPAZARI Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

  • ÇALIŞKANLAR
  • ERİKLİMANI
  • FIÇIÇILAR
  • MERKEZ
  • SARIYER
  • SUBAŞI
  • TERSANE
  • YANIKTAŞ