MERSİN AYDINCIK Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

MERSİN AYDINCIK Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk MERSİN iline AYDINCIK ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. MERSİN AYDINCIK Bayi Digiturk servisi olarak, MERSİN AYDINCIK iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk MERSİN AYDINCIK teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. MERSİN AYDINCIK Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

MERSİN AYDINCIK Digiturk Bayileri Listesi

MERSİN AYDINCIK ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. MERSİN AYDINCIK Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

MERSİN AYDINCIK Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

MERSİN AYDINCIK Digiturk Bayi Hizmetleri

MERSİN AYDINCIK ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın MERSİN AYDINCIK Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan MERSİN AYDINCIK Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

MERSİN AYDINCIK Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk MERSİN AYDINCIK bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

MERSİN AYDINCIK Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk MERSİN AYDINCIK yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk MERSİN AYDINCIK bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. MERSİN AYDINCIK iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. MERSİN AYDINCIK Digiturk bayi listesi Temmuz - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

MERSİN AYDINCIK Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. MERSİN AYDINCIK Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

MERSİN AYDINCIK ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: MERSİN AYDINCIK beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
MERSİN AYDINCIK DİYAP GROUP MERSİN MAHMUDİYE Mahallesi BURHAN FELEK Cad. ORHAN SERDAR PLAZA Apt. No:20

Bayi Listesi Temmuz - 2024 itibariyle günceldir.

AYDINCIK Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

 • ATATÜRK
 • CUMHURİYET
 • DURUHAN
 • ESKİYÜRÜK
 • HACIBAHATTİN
 • HÜRRİYET
 • KARADERE
 • KARASEKİ
 • MERKEZ
 • PEMBECİK
 • TEKNECİK
 • YENİ
 • YENİKAŞ
 • YENİYÜRÜK
 • YENİYÜRÜKKAŞ