KONYA AKÖREN Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KONYA AKÖREN Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk KONYA iline AKÖREN ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. KONYA AKÖREN Bayi Digiturk servisi olarak, KONYA AKÖREN iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk KONYA AKÖREN teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. KONYA AKÖREN Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

KONYA AKÖREN Digiturk Bayileri Listesi

KONYA AKÖREN ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. KONYA AKÖREN Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

KONYA AKÖREN Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

KONYA AKÖREN Digiturk Bayi Hizmetleri

KONYA AKÖREN ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın KONYA AKÖREN Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan KONYA AKÖREN Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

KONYA AKÖREN Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk KONYA AKÖREN bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

KONYA AKÖREN Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk KONYA AKÖREN yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk KONYA AKÖREN bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. KONYA AKÖREN iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. KONYA AKÖREN Digiturk bayi listesi Haziran - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

KONYA AKÖREN Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. KONYA AKÖREN Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

KONYA AKÖREN ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: KONYA AKÖREN beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
KONYA AKÖREN FİDAN ELEKTRONİK ŞEREF ŞİRİN Mahallesi İSTANBUL Cad. ŞEREFŞİRİN Sokak No:12/P

Bayi Listesi Haziran - 2024 itibariyle günceldir.

AKÖREN Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

 • AĞALAR
 • AHMEDİYE
 • ALANKÖY
 • AVDAN
 • BELKUYU
 • ÇATÖREN
 • DUTLU
 • HACILAR
 • KARAHÜYÜK
 • KAYASU
 • ORHANİYE
 • SÜLEYMANİYE
 • TÜLCE
 • YENİ