KIRKLARELİ DEMİRKÖY Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KIRKLARELİ DEMİRKÖY Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk KIRKLARELİ iline DEMİRKÖY ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. KIRKLARELİ DEMİRKÖY Bayi Digiturk servisi olarak, KIRKLARELİ DEMİRKÖY iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk KIRKLARELİ DEMİRKÖY teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. KIRKLARELİ DEMİRKÖY Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

KIRKLARELİ DEMİRKÖY Digiturk Bayileri Listesi

KIRKLARELİ DEMİRKÖY ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. KIRKLARELİ DEMİRKÖY Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

KIRKLARELİ DEMİRKÖY Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

KIRKLARELİ DEMİRKÖY Digiturk Bayi Hizmetleri

KIRKLARELİ DEMİRKÖY ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın KIRKLARELİ DEMİRKÖY Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan KIRKLARELİ DEMİRKÖY Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

KIRKLARELİ DEMİRKÖY Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk KIRKLARELİ DEMİRKÖY bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

KIRKLARELİ DEMİRKÖY Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk KIRKLARELİ DEMİRKÖY yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk KIRKLARELİ DEMİRKÖY bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. KIRKLARELİ DEMİRKÖY iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. KIRKLARELİ DEMİRKÖY Digiturk bayi listesi Haziran - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

KIRKLARELİ DEMİRKÖY Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. KIRKLARELİ DEMİRKÖY Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

KIRKLARELİ DEMİRKÖY ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: KIRKLARELİ DEMİRKÖY beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
KIRKLARELİ DEMİRKÖY UZUNLAR TEKNOLOJİ KARACAİBRAHİM Mahallesi M.KEMAL BULVARI Cad. AYVAZOĞLU Apt. No:7/A

Bayi Listesi Haziran - 2024 itibariyle günceldir.

DEMİRKÖY Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

  • DENİZ
  • HAMDİBEY
  • ORHANİYE
  • YENİ
  • YENİ