KIRIKKALE MERKEZ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KIRIKKALE MERKEZ Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk KIRIKKALE iline MERKEZ ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. KIRIKKALE MERKEZ Bayi Digiturk servisi olarak, KIRIKKALE MERKEZ iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk KIRIKKALE MERKEZ teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. KIRIKKALE MERKEZ Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

KIRIKKALE MERKEZ Digiturk Bayileri Listesi

KIRIKKALE MERKEZ ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. KIRIKKALE MERKEZ Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

KIRIKKALE MERKEZ Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

KIRIKKALE MERKEZ Digiturk Bayi Hizmetleri

KIRIKKALE MERKEZ ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın KIRIKKALE MERKEZ Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan KIRIKKALE MERKEZ Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

KIRIKKALE MERKEZ Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk KIRIKKALE MERKEZ bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

KIRIKKALE MERKEZ Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk KIRIKKALE MERKEZ yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk KIRIKKALE MERKEZ bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. KIRIKKALE MERKEZ iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. KIRIKKALE MERKEZ Digiturk bayi listesi Haziran - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

KIRIKKALE MERKEZ Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. KIRIKKALE MERKEZ Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

KIRIKKALE MERKEZ ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: KIRIKKALE MERKEZ beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
KIRIKKALE MERKEZ ELİF DİGİTAL-HALIL İBRAHİM BAŞTUĞ YENİ DOĞAN MAH. BANKALAR CAD. BAŞTUĞ APT. NO:14

Bayi Listesi Haziran - 2024 itibariyle günceldir.

MERKEZ Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

  • ALTINOVA
  • HACIBEY
  • SAĞLIK