KAYSERİ ÖZVATAN Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KAYSERİ ÖZVATAN Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk KAYSERİ iline ÖZVATAN ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. KAYSERİ ÖZVATAN Bayi Digiturk servisi olarak, KAYSERİ ÖZVATAN iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk KAYSERİ ÖZVATAN teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. KAYSERİ ÖZVATAN Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

KAYSERİ ÖZVATAN Digiturk Bayileri Listesi

KAYSERİ ÖZVATAN ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. KAYSERİ ÖZVATAN Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

KAYSERİ ÖZVATAN Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

KAYSERİ ÖZVATAN Digiturk Bayi Hizmetleri

KAYSERİ ÖZVATAN ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın KAYSERİ ÖZVATAN Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan KAYSERİ ÖZVATAN Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

KAYSERİ ÖZVATAN Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk KAYSERİ ÖZVATAN bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

KAYSERİ ÖZVATAN Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk KAYSERİ ÖZVATAN yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk KAYSERİ ÖZVATAN bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. KAYSERİ ÖZVATAN iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. KAYSERİ ÖZVATAN Digiturk bayi listesi Temmuz - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

KAYSERİ ÖZVATAN Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. KAYSERİ ÖZVATAN Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

KAYSERİ ÖZVATAN ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: KAYSERİ ÖZVATAN beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
KAYSERİ ÖZVATAN FENER TİCARET SERÇEÖNÜ Mahallesi SİVAS Cad. BALCIOĞLU Apt. No:37/B

Bayi Listesi Temmuz - 2024 itibariyle günceldir.

ÖZVATAN Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

 • ALPARSLAN
 • AŞAĞIBOĞAZİÇİ
 • BAHÇELİEVLER
 • CUMHURİYET
 • GÜNEY
 • KALE
 • KAVAKLI
 • KERMELİK
 • KÜPELİ
 • TAŞLIKKÖY
 • TUĞLAŞAH
 • YENİ
 • YUKARIBOĞAZİÇİ