KARS SARIKAMIŞ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KARS SARIKAMIŞ Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk KARS iline SARIKAMIŞ ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. KARS SARIKAMIŞ Bayi Digiturk servisi olarak, KARS SARIKAMIŞ iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk KARS SARIKAMIŞ teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. KARS SARIKAMIŞ Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

KARS SARIKAMIŞ Digiturk Bayileri Listesi

KARS SARIKAMIŞ ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. KARS SARIKAMIŞ Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

KARS SARIKAMIŞ Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

KARS SARIKAMIŞ Digiturk Bayi Hizmetleri

KARS SARIKAMIŞ ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın KARS SARIKAMIŞ Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan KARS SARIKAMIŞ Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

KARS SARIKAMIŞ Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk KARS SARIKAMIŞ bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

KARS SARIKAMIŞ Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk KARS SARIKAMIŞ yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk KARS SARIKAMIŞ bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. KARS SARIKAMIŞ iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. KARS SARIKAMIŞ Digiturk bayi listesi Haziran - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

KARS SARIKAMIŞ Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. KARS SARIKAMIŞ Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

KARS SARIKAMIŞ ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: KARS SARIKAMIŞ beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
KARS SARIKAMIŞ BORA ILETİŞİM-BORA ÖZMEN ORTAKAPI Mahallesi KARADAĞ Cad. No:24B

Bayi Listesi Haziran - 2024 itibariyle günceldir.

SARIKAMIŞ Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

  • CUMHURİYET
  • ERENLER
  • İNÖNÜ
  • İSTASYON
  • İSTİKLAL
  • KAZIMKARABEKİR
  • ŞEHİTLER
  • TEPE
  • YENİ