KARS ARPAÇAY Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KARS ARPAÇAY Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk KARS iline ARPAÇAY ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. KARS ARPAÇAY Bayi Digiturk servisi olarak, KARS ARPAÇAY iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk KARS ARPAÇAY teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. KARS ARPAÇAY Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

KARS ARPAÇAY Digiturk Bayileri Listesi

KARS ARPAÇAY ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. KARS ARPAÇAY Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

KARS ARPAÇAY Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

KARS ARPAÇAY Digiturk Bayi Hizmetleri

KARS ARPAÇAY ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın KARS ARPAÇAY Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan KARS ARPAÇAY Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

KARS ARPAÇAY Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk KARS ARPAÇAY bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

KARS ARPAÇAY Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk KARS ARPAÇAY yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk KARS ARPAÇAY bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. KARS ARPAÇAY iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. KARS ARPAÇAY Digiturk bayi listesi Temmuz - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

KARS ARPAÇAY Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. KARS ARPAÇAY Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

KARS ARPAÇAY ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: KARS ARPAÇAY beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
KARS ARPAÇAY BORA ILETİŞİM-BORA ÖZMEN ORTAKAPI Mahallesi KARADAĞ Cad. No:24B

Bayi Listesi Temmuz - 2024 itibariyle günceldir.

ARPAÇAY Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

  • BAHÇELER
  • ORTA
  • YALINÇAYIR
  • YENİ