İSTANBUL SULTANGAZİ Digiturk Bayi

İSTANBUL SULTANGAZİ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

İSTANBUL SULTANGAZİ Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk İSTANBUL iline SULTANGAZİ ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. İSTANBUL SULTANGAZİ Bayi Digiturk servisi olarak, İSTANBUL SULTANGAZİ iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk İSTANBUL SULTANGAZİ teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. İSTANBUL SULTANGAZİ Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

İSTANBUL SULTANGAZİ Digiturk Bayileri Listesi

İSTANBUL SULTANGAZİ ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. İSTANBUL SULTANGAZİ Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

İSTANBUL SULTANGAZİ Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

İSTANBUL SULTANGAZİ Digiturk Bayi Hizmetleri

İSTANBUL SULTANGAZİ ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın İSTANBUL SULTANGAZİ Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan İSTANBUL SULTANGAZİ Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL SULTANGAZİ Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk İSTANBUL SULTANGAZİ bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

İSTANBUL SULTANGAZİ Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk İSTANBUL SULTANGAZİ yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk İSTANBUL SULTANGAZİ bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. İSTANBUL SULTANGAZİ iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. İSTANBUL SULTANGAZİ Digiturk bayi listesi Haziran - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

İSTANBUL SULTANGAZİ Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İSTANBUL SULTANGAZİ Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

İSTANBUL SULTANGAZİ ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: İSTANBUL SULTANGAZİ beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
İSTANBUL SULTANGAZİ GLOBAL DİJİTAL- KEREM KOÇKAR YILDIZTABYA Mahallesi YILDIZTABYA Cad. SAYGI ÇOŞKUNER Apt. No:100 C

Bayi Listesi Haziran - 2024 itibariyle günceldir.

SULTANGAZİ Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

 • 50.YIL
 • 75.YIL
 • CEBECİ
 • CUMHURİYET
 • ESENTEPE
 • ESKİ HABİBLER
 • GAZİ
 • HABİBLER
 • İSMET PAŞA
 • MALKOÇOĞLU
 • SULTAN ÇİFTLİĞİ
 • UĞUR MUMCU
 • YAYLA
 • YUNUS EMRE
 • ZÜBEYDE HANIM