ISPARTA ULUBORLU Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ISPARTA ULUBORLU Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk ISPARTA iline ULUBORLU ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. ISPARTA ULUBORLU Bayi Digiturk servisi olarak, ISPARTA ULUBORLU iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk ISPARTA ULUBORLU teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. ISPARTA ULUBORLU Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

ISPARTA ULUBORLU Digiturk Bayileri Listesi

ISPARTA ULUBORLU ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. ISPARTA ULUBORLU Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

ISPARTA ULUBORLU Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

ISPARTA ULUBORLU Digiturk Bayi Hizmetleri

ISPARTA ULUBORLU ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın ISPARTA ULUBORLU Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan ISPARTA ULUBORLU Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

ISPARTA ULUBORLU Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk ISPARTA ULUBORLU bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

ISPARTA ULUBORLU Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk ISPARTA ULUBORLU yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk ISPARTA ULUBORLU bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. ISPARTA ULUBORLU iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. ISPARTA ULUBORLU Digiturk bayi listesi Haziran - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

ISPARTA ULUBORLU Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. ISPARTA ULUBORLU Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

ISPARTA ULUBORLU ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: ISPARTA ULUBORLU beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
ISPARTA ULUBORLU GÜLKENT DİGİTAL-SITKI AĞLARCI YAYLA MAH. HASTANE CAD. 34/3 ISPARTA

Bayi Listesi Haziran - 2024 itibariyle günceldir.

ULUBORLU Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

 • GÜREŞYERİ
 • HAMİDELİ
 • KABAAĞAÇ
 • KÖSEHASAN
 • NAMAZGAH
 • PAZAR
 • SELÇUKLU
 • SERENLER
 • TAŞKÖPRÜ
 • TOPRAKLIK
 • ZİNCİRLİ