ISPARTA MERKEZ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ISPARTA MERKEZ Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk ISPARTA iline MERKEZ ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. ISPARTA MERKEZ Bayi Digiturk servisi olarak, ISPARTA MERKEZ iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk ISPARTA MERKEZ teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. ISPARTA MERKEZ Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

ISPARTA MERKEZ Digiturk Bayileri Listesi

ISPARTA MERKEZ ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. ISPARTA MERKEZ Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

ISPARTA MERKEZ Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

ISPARTA MERKEZ Digiturk Bayi Hizmetleri

ISPARTA MERKEZ ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın ISPARTA MERKEZ Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan ISPARTA MERKEZ Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

ISPARTA MERKEZ Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk ISPARTA MERKEZ bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

ISPARTA MERKEZ Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk ISPARTA MERKEZ yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk ISPARTA MERKEZ bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. ISPARTA MERKEZ iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. ISPARTA MERKEZ Digiturk bayi listesi Temmuz - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

ISPARTA MERKEZ Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. ISPARTA MERKEZ Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

ISPARTA MERKEZ ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: ISPARTA MERKEZ beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
ISPARTA MERKEZ GÜLKENT DİGİTAL-SITKI AĞLARCI YAYLA MAH. HASTANE CAD. 34/3 ISPARTA

Bayi Listesi Temmuz - 2024 itibariyle günceldir.

MERKEZ Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

  • AŞAĞI
  • FATİH
  • KEMAL
  • OKUL
  • YENİCAMİ
  • YUKARI