ESKİŞEHİR HAN Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ESKİŞEHİR HAN Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk ESKİŞEHİR iline HAN ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. ESKİŞEHİR HAN Bayi Digiturk servisi olarak, ESKİŞEHİR HAN iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk ESKİŞEHİR HAN teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. ESKİŞEHİR HAN Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

ESKİŞEHİR HAN Digiturk Bayileri Listesi

ESKİŞEHİR HAN ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. ESKİŞEHİR HAN Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

ESKİŞEHİR HAN Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

ESKİŞEHİR HAN Digiturk Bayi Hizmetleri

ESKİŞEHİR HAN ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın ESKİŞEHİR HAN Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan ESKİŞEHİR HAN Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

ESKİŞEHİR HAN Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk ESKİŞEHİR HAN bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

ESKİŞEHİR HAN Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk ESKİŞEHİR HAN yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk ESKİŞEHİR HAN bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. ESKİŞEHİR HAN iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. ESKİŞEHİR HAN Digiturk bayi listesi Haziran - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

ESKİŞEHİR HAN Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. ESKİŞEHİR HAN Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

ESKİŞEHİR HAN ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: ESKİŞEHİR HAN beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
ESKİŞEHİR HAN ÖZATEŞ ILETİŞİM SAZOVA Mahallesi FETİHLER Sokak No:22 -

Bayi Listesi Haziran - 2024 itibariyle günceldir.

HAN Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

 • AĞLARCA
 • AKDERE
 • AKHİSAR
 • BAŞARA
 • ERTEN
 • GÖKÇEKUYU
 • GÖKÇEYAYLA
 • HACILAR
 • HANKARAAĞAÇ
 • HÜSREVPAŞA
 • İSKANKUYU
 • KAYI
 • PEÇENE
 • TEPEKÖY
 • YAZILIKAYA