ÇORUM UĞURLUDAĞ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ÇORUM UĞURLUDAĞ Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk ÇORUM iline UĞURLUDAĞ ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. ÇORUM UĞURLUDAĞ Bayi Digiturk servisi olarak, ÇORUM UĞURLUDAĞ iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk ÇORUM UĞURLUDAĞ teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. ÇORUM UĞURLUDAĞ Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

ÇORUM UĞURLUDAĞ Digiturk Bayileri Listesi

ÇORUM UĞURLUDAĞ ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. ÇORUM UĞURLUDAĞ Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

ÇORUM UĞURLUDAĞ Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

ÇORUM UĞURLUDAĞ Digiturk Bayi Hizmetleri

ÇORUM UĞURLUDAĞ ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın ÇORUM UĞURLUDAĞ Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan ÇORUM UĞURLUDAĞ Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

ÇORUM UĞURLUDAĞ Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk ÇORUM UĞURLUDAĞ bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

ÇORUM UĞURLUDAĞ Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk ÇORUM UĞURLUDAĞ yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk ÇORUM UĞURLUDAĞ bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. ÇORUM UĞURLUDAĞ iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. ÇORUM UĞURLUDAĞ Digiturk bayi listesi Haziran - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

ÇORUM UĞURLUDAĞ Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. ÇORUM UĞURLUDAĞ Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

ÇORUM UĞURLUDAĞ ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: ÇORUM UĞURLUDAĞ beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
ÇORUM UĞURLUDAĞ D MARKET DİGİTAL - NİHAT MALATYALI KARA KEÇELİ MAH GAZİ CAD NO:41A ÇORUM

Bayi Listesi Haziran - 2024 itibariyle günceldir.

UĞURLUDAĞ Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

  • KARŞIYAKA
  • TUTPINAR
  • YENİCAMİ
  • YEŞİLYURT
  • YÜZGEÇ