ÇORUM ORTAKÖY Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ÇORUM ORTAKÖY Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk ÇORUM iline ORTAKÖY ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. ÇORUM ORTAKÖY Bayi Digiturk servisi olarak, ÇORUM ORTAKÖY iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk ÇORUM ORTAKÖY teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. ÇORUM ORTAKÖY Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

ÇORUM ORTAKÖY Digiturk Bayileri Listesi

ÇORUM ORTAKÖY ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. ÇORUM ORTAKÖY Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

ÇORUM ORTAKÖY Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

ÇORUM ORTAKÖY Digiturk Bayi Hizmetleri

ÇORUM ORTAKÖY ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın ÇORUM ORTAKÖY Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan ÇORUM ORTAKÖY Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

ÇORUM ORTAKÖY Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk ÇORUM ORTAKÖY bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

ÇORUM ORTAKÖY Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk ÇORUM ORTAKÖY yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk ÇORUM ORTAKÖY bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. ÇORUM ORTAKÖY iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. ÇORUM ORTAKÖY Digiturk bayi listesi Haziran - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

ÇORUM ORTAKÖY Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. ÇORUM ORTAKÖY Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

ÇORUM ORTAKÖY ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: ÇORUM ORTAKÖY beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
ÇORUM ORTAKÖY D MARKET DİGİTAL - NİHAT MALATYALI KARA KEÇELİ MAH GAZİ CAD NO:41A ÇORUM

Bayi Listesi Haziran - 2024 itibariyle günceldir.

ORTAKÖY Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

  • BAHÇELİEVLER
  • BAHÇELİEVLER
  • CUMHURİYET
  • SUYOLU
  • ŞİRİNEVLER