ÇANAKKALE ÇAN Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ÇANAKKALE ÇAN Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk ÇANAKKALE iline ÇAN ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. ÇANAKKALE ÇAN Bayi Digiturk servisi olarak, ÇANAKKALE ÇAN iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk ÇANAKKALE ÇAN teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. ÇANAKKALE ÇAN Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

ÇANAKKALE ÇAN Digiturk Bayileri Listesi

ÇANAKKALE ÇAN ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. ÇANAKKALE ÇAN Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

ÇANAKKALE ÇAN Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

ÇANAKKALE ÇAN Digiturk Bayi Hizmetleri

ÇANAKKALE ÇAN ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın ÇANAKKALE ÇAN Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan ÇANAKKALE ÇAN Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

ÇANAKKALE ÇAN Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk ÇANAKKALE ÇAN bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

ÇANAKKALE ÇAN Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk ÇANAKKALE ÇAN yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk ÇANAKKALE ÇAN bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. ÇANAKKALE ÇAN iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. ÇANAKKALE ÇAN Digiturk bayi listesi Haziran - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

ÇANAKKALE ÇAN Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. ÇANAKKALE ÇAN Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

ÇANAKKALE ÇAN ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: ÇANAKKALE ÇAN beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
ÇANAKKALE ÇAN ERC ELEKTRONİK-ERCAN KARAKAŞ İSMETPAŞA Mahallesi AYNALI ÇEŞME Sokak No:43 D:2

Bayi Listesi Haziran - 2024 itibariyle günceldir.

ÇAN Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

  • ATATÜRK
  • CUMHURİYET
  • ÇAKMAKÇAYIR
  • FATİH
  • İSTİKLAL
  • KARŞIYAKA
  • OSMAN EFENDİ
  • SERAMİK
  • SULE