Digiturk BURSA YILDIRIM Bayiileri

BURSA YILDIRIM Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

YILDIRIM ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk YILDIRIM bayileri, satış merkezleri ve teknik servislerinin YILDIRIM ilçesi için özel olarak hazırladığı indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Lig Tv Paketleri hakkında bilgiye ulaşabilmek için 0850 490 18 39 numaralı müşteri yetkililerimizden bize ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu çevrim içi olarak internet sayfamızdan bize bırakabilirsiniz.

Digiturk Bursa Bayi Servisleri

 

 

Digiturk Bursa

Digiturk Bursa bölgesel kampanya ve güncel paket bilgileri %50 indirim kampanyaları, Bursa Digiturk web servis merkezi indirimleriyle bütçenize ve zevkinize en uygun paketleri belirlemek, aradığınız veya merak ettiğiniz aklınıza takılan her türlü soru istek ve önerilerinizi, Digiturk Bursa servisi müşteri temsilcilerimizi arayarak dile getirebilir ve sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Digiturk Bursa Bayi Servisleri yetkili servisi olarak tecrübeli müşteri temsilcileri ve mesleğinde uzman teknik servis ekibiyle, %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet prensibiyle sizlere en iyi hizmeti sunma gayretindeyiz..

 

BÜYÜKORHAN ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk BÜYÜKORHAN bayileri, satış merkezleri ve teknik servislerinin BÜYÜKORHAN ilçesi için özel olarak hazırladığı indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Lig Tv Paketleri hakkında bilgiye ulaşabilmek için 0850 490 18 39 numaralı müşteri yetkililerimizden bize ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu çevrim içi olarak internet sayfamızdan bize bırakabilirsiniz.

 Digiturk Bursa bölge özel kampanya bilgi hattından ulaşabilirsiniz. Digiturk Bursa bayi servis listesi, Bursa abone hattı

Digiturk Bursa Bayi Hizmetleri

 

  • Digiturk Kurulum ve Aktivasyon
  • Digiturk Servis
  • Digiturk Arıza
  • Digiturk Kart İade
  • Digiturk Kutu iade
  • Digiturk İptal talebi

 

Türkiye'nin neresinde olursanız olun,  ticari abonelik, bireysel abonelik, Digiturk, İnternet, Lig Tv, abone başvurularınızı çağrı abone merkezimizi arayarak, veya çağrı istek talebi formuna adınızı ve telefonu yazıp göndermeniz durumunda, Çağrı abone merkezi müşteri hizmetlerimiz sizleri ortalama 15 dk. içinde arayacaklardır.

BURSA YILDIRIM Digiturk Başvuru Formu 

Bayii İl Bayii İlçe Bayii Adı Bayii Adresi
BURSA YILDIRIM KAYA BILİŞİM BURSA ULU Mahallesi KIBRIS ŞEHİTLER Cad. No:2/D

Mahalle Seçiniz