BURDUR ÇAVDIR Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

BURDUR ÇAVDIR Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk BURDUR iline ÇAVDIR ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. BURDUR ÇAVDIR Bayi Digiturk servisi olarak, BURDUR ÇAVDIR iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk BURDUR ÇAVDIR teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. BURDUR ÇAVDIR Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

BURDUR ÇAVDIR Digiturk Bayileri Listesi

BURDUR ÇAVDIR ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. BURDUR ÇAVDIR Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

BURDUR ÇAVDIR Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

BURDUR ÇAVDIR Digiturk Bayi Hizmetleri

BURDUR ÇAVDIR ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın BURDUR ÇAVDIR Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan BURDUR ÇAVDIR Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

BURDUR ÇAVDIR Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk BURDUR ÇAVDIR bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

BURDUR ÇAVDIR Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk BURDUR ÇAVDIR yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk BURDUR ÇAVDIR bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. BURDUR ÇAVDIR iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. BURDUR ÇAVDIR Digiturk bayi listesi Haziran - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

BURDUR ÇAVDIR Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. BURDUR ÇAVDIR Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

BURDUR ÇAVDIR ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: BURDUR ÇAVDIR beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
BURDUR ÇAVDIR ER TEKNOLOJİ-ZEKİYE AĞLARCI KONAK Mahallesi ADLİYE Cad. No:37/A

Bayi Listesi Haziran - 2024 itibariyle günceldir.

ÇAVDIR Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

  • ATATÜRK
  • BAYIR
  • ÇEŞME
  • ÇINAR
  • FATİH
  • KOCAPINAR
  • MENEVŞELİK
  • PAZAR
  • PAZAR
  • YEŞİL