ANTALYA İBRADI Digiturk Bayi

ANTALYA İBRADI Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ANTALYA İBRADI Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk ANTALYA iline İBRADI ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. ANTALYA İBRADI Bayi Digiturk servisi olarak, ANTALYA İBRADI iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk ANTALYA İBRADI teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. ANTALYA İBRADI Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

ANTALYA İBRADI Digiturk Bayileri Listesi

ANTALYA İBRADI ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. ANTALYA İBRADI Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

ANTALYA İBRADI Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

ANTALYA İBRADI Digiturk Bayi Hizmetleri

ANTALYA İBRADI ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın ANTALYA İBRADI Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan ANTALYA İBRADI Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

ANTALYA İBRADI Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk ANTALYA İBRADI bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

ANTALYA İBRADI Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk ANTALYA İBRADI yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk ANTALYA İBRADI bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. ANTALYA İBRADI iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. ANTALYA İBRADI Digiturk bayi listesi Haziran - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

ANTALYA İBRADI Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. ANTALYA İBRADI Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

ANTALYA İBRADI ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: ANTALYA İBRADI beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
ANTALYA İBRADI DİGİFİX TEKNİK ANTALYA VARLIK Mahallesi 185 Sokak EVREN Apt. D:2 100. YIL BULVAR

Bayi Listesi Haziran - 2024 itibariyle günceldir.

İBRADI Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

  • AŞAĞI
  • AYDINYAYLA
  • BAŞLAR
  • ÇUKURVİRAN
  • DÜZLEN
  • ORMANA
  • ÜRÜNLÜ
  • ÜZÜMDERE
  • YUKARI