⚽ İllere Özel Sporun Yıldızı Paketi ⚽

Kısa Süreliğine 249 TL (İster Faturalı - İster Kredi Kartlı)

Kampanyaya Git

ANTALYA FİNİKE Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ANTALYA FİNİKE Digiturk Lig TV teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk ANTALYA iline FİNİKE ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın anında ve aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. ANTALYA FİNİKE Bayi Digiturk servisi olarak, ANTALYA FİNİKE iline özel servis abone merkezimizi ve digiturk kampanyalarından faydalanarak sizde avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk paketler kurulum merkezinden yapacağınız Digiturk başvurusu ile aynı gün içinde Digiturk ANTALYA FİNİKE teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre Digiturk kurulumunuzu ve aynı zamanda Digiturk internet başvuru işleminizi sağlayalım. ANTALYA FİNİKE Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve Abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0850 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan detaylı bilgi sahibi olabilir veya bu sayfa içerisinde bulunan Digiturk başvuru formunu doldurarak 10 dakika içerisinde ekip arkadaşlarımız tarafından tarafınıza dönüş sağlanıp, sizin için en uygun Digiturk paketini seçerek üyelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

ANTALYA FİNİKE ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk ANTALYA FİNİKE bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası ANTALYA FİNİKE ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39  müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. ANTALYA FİNİKE ilinde Digiturk bayisi nerede bulunur?”, ANTALYA FİNİKE ilinde Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

Antalya Finike Digiturk Bayi

ANTALYA FİNİKE Digiturk Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

Digiturk ANTALYA FİNİKE Bayi Hizmetleri

ANTALYA FİNİKE ilinin her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın ANTALYA FİNİKE Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.Digiturk ANTALYA FİNİKE ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan ANTALYA FİNİKE Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

ANTALYA FİNİKE Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk ANTALYA FİNİKE bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan ANTALYA FİNİKE Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz. Digiturk ANTALYA FİNİKE bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Digiturk ANTALYA FİNİKE bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 20.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. ANTALYA FİNİKE Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

Digiturk ANTALYA FİNİKE Bayi Hizmetleri

ANTALYA FİNİKE ilinin her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın ANTALYA FİNİKE Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

Digiturk ANTALYA FİNİKE Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk ANTALYA FİNİKE yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. ANTALYA FİNİKE iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk ANTALYA FİNİKE bayileri harita bilgileri için yukarıdan aşağıdan seçiniz. ANTALYA FİNİKE iline Digiturk Paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti 2022 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. Digiturk ANTALYA FİNİKE iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital ANTALYA FİNİKE Turkiye bayi listesi 2022 itibariyle güncellenmiştir.

ANTALYA FİNİKE Digitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz  süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz ANTALYA FİNİKE Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

ANTALYA FİNİKE ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: ANTALYA FİNİKE beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
ANTALYA FİNİKE İLEKA ANTALYA PINARBAŞI Mahallesi ÜNIVERSITE Cad. ART LIFE3 Sitesi No:66/21

Bayi Listesi Nisan - 2024 itibariyle günceldir.

Mahalle Seçiniz