⚽ İllere Özel Sporun Yıldızı Paketi ⚽

Kısa Süreliğine 249 TL (İster Faturalı - İster Kredi Kartlı)

Kampanyaya Git

ANKARA EVREN Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ANKARA EVREN Digiturk Lig TV teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk ANKARA iline EVREN ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın anında ve aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. ANKARA EVREN Bayi Digiturk servisi olarak, ANKARA EVREN iline özel servis abone merkezimizi ve digiturk kampanyalarından faydalanarak sizde avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk paketler kurulum merkezinden yapacağınız Digiturk başvurusu ile aynı gün içinde Digiturk ANKARA EVREN teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre Digiturk kurulumunuzu ve aynı zamanda Digiturk internet başvuru işleminizi sağlayalım. ANKARA EVREN Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve Abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0850 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan detaylı bilgi sahibi olabilir veya bu sayfa içerisinde bulunan Digiturk başvuru formunu doldurarak 10 dakika içerisinde ekip arkadaşlarımız tarafından tarafınıza dönüş sağlanıp, sizin için en uygun Digiturk paketini seçerek üyelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

ANKARA EVREN ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk ANKARA EVREN bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası ANKARA EVREN ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0850 490 18 39  müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. ANKARA EVREN ilinde Digiturk bayisi nerede bulunur?”, ANKARA EVREN ilinde Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

Ankara Evren Digiturk Bayi

ANKARA EVREN Digiturk Abonelik Başvurusu: 0850 490 18 39

Digiturk ANKARA EVREN Bayi Hizmetleri

ANKARA EVREN ilinin her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın ANKARA EVREN Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.Digiturk ANKARA EVREN ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan ANKARA EVREN Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

ANKARA EVREN Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk ANKARA EVREN bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan ANKARA EVREN Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz. Digiturk ANKARA EVREN bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Digiturk ANKARA EVREN bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 20.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. ANKARA EVREN Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

Digiturk ANKARA EVREN Bayi Hizmetleri

ANKARA EVREN ilinin her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın ANKARA EVREN Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

Digiturk ANKARA EVREN Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk ANKARA EVREN yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. ANKARA EVREN iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk ANKARA EVREN bayileri harita bilgileri için yukarıdan aşağıdan seçiniz. ANKARA EVREN iline Digiturk Paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0850 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti 2022 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. Digiturk ANKARA EVREN iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital ANKARA EVREN Turkiye bayi listesi 2022 itibariyle güncellenmiştir.

ANKARA EVREN Digitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz  süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz ANKARA EVREN Digiturk Teknik Servisi 0850 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

ANKARA EVREN ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: ANKARA EVREN beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
ANKARA EVREN AYAN ELEKTRONİK BEYTEPE Mahallesi KASAPLAR HALİ Sokak No:NO:1

Bayi Listesi Nisan - 2024 itibariyle günceldir.

Mahalle Seçiniz