ANKARA EVREN Digiturk Bayi

ANKARA EVREN Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ANKARA EVREN Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk ANKARA iline EVREN ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. ANKARA EVREN Bayi Digiturk servisi olarak, ANKARA EVREN iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk ANKARA EVREN teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. ANKARA EVREN Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

ANKARA EVREN Digiturk Bayileri Listesi

ANKARA EVREN ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. ANKARA EVREN Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

ANKARA EVREN Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

ANKARA EVREN Digiturk Bayi Hizmetleri

ANKARA EVREN ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın ANKARA EVREN Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan ANKARA EVREN Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

ANKARA EVREN Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk ANKARA EVREN bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

ANKARA EVREN Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk ANKARA EVREN yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk ANKARA EVREN bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. ANKARA EVREN iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. ANKARA EVREN Digiturk bayi listesi Haziran - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

ANKARA EVREN Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. ANKARA EVREN Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

ANKARA EVREN ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: ANKARA EVREN beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
ANKARA EVREN AYAN ELEKTRONİK BEYTEPE Mahallesi KASAPLAR HALİ Sokak No:NO:1

Bayi Listesi Haziran - 2024 itibariyle günceldir.

EVREN Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

 • ALTINBAŞAK
 • CEBİRLİ
 • ÇATALPINAR
 • DEMİRAYAK
 • ESENTEPE
 • ESKİ TORUNOBASI
 • İBRAHİMBEYLİ
 • İNEBEYLİ
 • MODERN
 • SOLAKUŞAĞI
 • ŞERAFETTİN YILMAZ
 • YENİ
 • YUSUFUŞAĞI