AKSARAY SULTANHANI Digiturk Bayi

AKSARAY SULTANHANI Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

AKSARAY SULTANHANI Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk AKSARAY iline SULTANHANI ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. AKSARAY SULTANHANI Bayi Digiturk servisi olarak, AKSARAY SULTANHANI iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk AKSARAY SULTANHANI teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. AKSARAY SULTANHANI Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

AKSARAY SULTANHANI Digiturk Bayileri Listesi

AKSARAY SULTANHANI ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. AKSARAY SULTANHANI Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

AKSARAY SULTANHANI Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

AKSARAY SULTANHANI Digiturk Bayi Hizmetleri

AKSARAY SULTANHANI ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın AKSARAY SULTANHANI Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan AKSARAY SULTANHANI Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

AKSARAY SULTANHANI Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk AKSARAY SULTANHANI bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

AKSARAY SULTANHANI Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk AKSARAY SULTANHANI yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk AKSARAY SULTANHANI bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. AKSARAY SULTANHANI iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. AKSARAY SULTANHANI Digiturk bayi listesi Haziran - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

AKSARAY SULTANHANI Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. AKSARAY SULTANHANI Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

AKSARAY SULTANHANI ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: AKSARAY SULTANHANI beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
AKSARAY SULTANHANI ULAŞAN ELEKTRONİK PAMUCAK Mahallesi YAŞAR ALTIN 1 Apt. No:904

Bayi Listesi Haziran - 2024 itibariyle günceldir.

SULTANHANI Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

  • CUMHURİYET
  • GAZİ
  • İSTİKAMET
  • KOYUNCU
  • SELÇUK
  • TÜRKİSTAN
  • ZAFER