AKSARAY SARIYAHŞİ Digiturk Bayi

AKSARAY SARIYAHŞİ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

AKSARAY SARIYAHŞİ Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk AKSARAY iline SARIYAHŞİ ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. AKSARAY SARIYAHŞİ Bayi Digiturk servisi olarak, AKSARAY SARIYAHŞİ iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk AKSARAY SARIYAHŞİ teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. AKSARAY SARIYAHŞİ Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

AKSARAY SARIYAHŞİ Digiturk Bayileri Listesi

AKSARAY SARIYAHŞİ ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. AKSARAY SARIYAHŞİ Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

AKSARAY SARIYAHŞİ Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

AKSARAY SARIYAHŞİ Digiturk Bayi Hizmetleri

AKSARAY SARIYAHŞİ ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın AKSARAY SARIYAHŞİ Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan AKSARAY SARIYAHŞİ Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

AKSARAY SARIYAHŞİ Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk AKSARAY SARIYAHŞİ bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

AKSARAY SARIYAHŞİ Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk AKSARAY SARIYAHŞİ yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk AKSARAY SARIYAHŞİ bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. AKSARAY SARIYAHŞİ iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. AKSARAY SARIYAHŞİ Digiturk bayi listesi Haziran - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

AKSARAY SARIYAHŞİ Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. AKSARAY SARIYAHŞİ Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

AKSARAY SARIYAHŞİ ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: AKSARAY SARIYAHŞİ beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
AKSARAY SARIYAHŞİ ULAŞAN ELEKTRONİK PAMUCAK Mahallesi YAŞAR ALTIN 1 Apt. No:904

Bayi Listesi Haziran - 2024 itibariyle günceldir.

SARIYAHŞİ Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

  • 15 TEMMUZ
  • FATİH
  • KARŞIYAKA
  • KIZILIRMAK
  • KURTULUŞ
  • ÖZAL
  • ŞAFAKTEPE
  • YENİDOĞAN