AĞRI DİYADİN Digiturk Bayi

AĞRI DİYADİN Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

AĞRI DİYADİN Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk AĞRI iline DİYADİN ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. AĞRI DİYADİN Bayi Digiturk servisi olarak, AĞRI DİYADİN iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk AĞRI DİYADİN teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. AĞRI DİYADİN Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

AĞRI DİYADİN Digiturk Bayileri Listesi

AĞRI DİYADİN ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. AĞRI DİYADİN Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

AĞRI DİYADİN Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

AĞRI DİYADİN Digiturk Bayi Hizmetleri

AĞRI DİYADİN ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın AĞRI DİYADİN Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan AĞRI DİYADİN Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

AĞRI DİYADİN Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk AĞRI DİYADİN bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

AĞRI DİYADİN Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk AĞRI DİYADİN yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk AĞRI DİYADİN bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. AĞRI DİYADİN iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. AĞRI DİYADİN Digiturk bayi listesi Temmuz - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

AĞRI DİYADİN Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. AĞRI DİYADİN Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

AĞRI DİYADİN ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: AĞRI DİYADİN beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
AĞRI DİYADİN ONUR ILETİŞİM FERHAT IŞIK YAVUZ MAH 415 SOK NO 6 BİMAL AP MERKEZ AĞRI

Bayi Listesi Temmuz - 2024 itibariyle günceldir.

DİYADİN Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

  • 14 NİSAN
  • ATATÜRK
  • FATİH
  • GÖL
  • İSAAĞA
  • KETENPINAR
  • MURAT