KARS SELİM Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KARS SELİM Digiturk Lig TV ve beIN Sports teknik servisi, bayi servisleri olarak bizden Digiturk KARS iline SELİM ilçesine özel kampanyalar için başvuru yapın. Aynı gün içinde üyelik işlemlerinizi ve kurulum işleminizi gerçekleştirelim. KARS SELİM Bayi Digiturk servisi olarak, KARS SELİM iline özel servis abone merkezimizi ve Digiturk kampanyalarından faydalanarak avantajlarla dolu Digiturk paketlerinden yararlanın. Digiturk kurulum merkezinden yapacağınız başvuru ile aynı gün içinde Digiturk KARS SELİM teknik servis ekibiyle ücretsiz olarak bütçenize ve istediğiniz paket içeriğine göre kurulumunuzu ve internet başvurunuzu sağlayalım. KARS SELİM Digiturk İletişim Çağrı Merkezi, Digiturk üyelik ve abonelik işlemlerinizi avantajlı olarak başlatmak için bizlere 0 (850) 490 18 39 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir veya bu sayfa içerisindeki başvuru formunu doldurarak 10 dakika içinde ekip arkadaşlarımız tarafından geri dönüş alabilirsiniz.

KARS SELİM Digiturk Bayileri Listesi

KARS SELİM ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz. KARS SELİM Digiturk bayileri ve satış servisleri, beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0 (850) 490 18 39 müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

KARS SELİM Digiturk Abonelik Başvurusu: 0 (850) 490 18 39

KARS SELİM Digiturk Bayi Hizmetleri

KARS SELİM ilinin her yerindeki Digiturk bayilerinde yeni abonelik işlemleri, kurulum ve aktivasyon, teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kutu ve kart iade, iptal talep işlemleri gerçekleştirilebilir. Size en yakın KARS SELİM Digiturk bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Yetkili tüm bayilerin adresleri, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan KARS SELİM Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

KARS SELİM Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk KARS SELİM bayilerinin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde yer almaktadır. Aşağıdan Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta içi 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri kapalıdır.

KARS SELİM Digiturk Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk KARS SELİM yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz. Digiturk KARS SELİM bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçerek ulaşabilirsiniz. KARS SELİM iline Digiturk paketler kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Her türlü soru ve talepleriniz için 0 (850) 490 18 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk kurulum hizmeti 2024 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur. KARS SELİM Digiturk bayi listesi Haziran - 2024 itibariyle güncellenmiştir.

KARS SELİM Digiturk servisi bayi servisleri ve teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Süper Lig maçları ve Digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. KARS SELİM Digiturk Teknik Servisi 0 (850) 490 18 39

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

KARS SELİM ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: KARS SELİM beIN Sports Mekanları


Bayi İl Bayi İlçe Bayi Adı Bayi Adresi
KARS SELİM BORA ILETİŞİM-BORA ÖZMEN ORTAKAPI Mahallesi KARADAĞ Cad. No:24B

Bayi Listesi Haziran - 2024 itibariyle günceldir.

SELİM Digiturk Bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıda yer almaktadır:

  • CUMHURİYET
  • ÇARŞI
  • KÖPRÜBAŞI